PITCHUA
За підтримки
Організатор
У співпраці з
ОСВІТНЯ
ПЛАТФОРМА
для творців контенту,
який змінює світ на краще
Хто ми
Освітня платформа PITCH UA – просвітницький проєкт від організаторів конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA
Що ми пропонуємо
Безкоштовні майстер-класи, лекції та тренінги для творців аудіовізуального контенту про всі етапи життєвого циклу аудіовізуального проєкту – від народження ідеї і до показу на екрані


Наші спікери
Визнані медіаексперти, які співпрацюють з провідними міжнародними медіакомпаніями та розкажуть про тонкощі роботи над успішним контентом, який піднімає соціально вагомі теми та позитивно впливає на суспільство
Чому ви навчитесь
Інтегрувати соціально вагомі теми у кіно, контенті для ТБ та цифровому сегменті
Що ви отримаєте
Навички для створення успішного контенту, що входить у топ рейтингів перегляду
Як взяти участь
Зареєструйтесь та отримуйте анонси подій, запрошення до участі та конспекти
Майбутні заходи
2 червня 2021
Препродакшен успішного проєкту. How to
Ми детально ознайомимось з основами вдалої підготовки, що включає належну візуалізацію та аналіз сценарію, організацію робочих процесів, критичну комунікацію, а також інші, не менш важливі стратегії підготовки.
Докладніше
Проєкт виконується за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)
В основі здійснення TCA є партнерство з урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою зміцнення опірності української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив, які залучають громадян України до дискусій щодо демократичної трансформації країни та європейської інтеграції.
Організатор – Media Resources Management (MRM)
Media Resources Management – українська медіаконсалтингова компанія, що надає комплексні послуги у сфері медіа та ентертейменту. MRM – досвідчений організатор багатьох профільних подій у галузі аудіовізуальної індустрії, включно з такими заходами міжнародного рівня як щорічний медіафорум KYIV MEDIA WEEK та конкурс форматів SMALL WORLD. BIG IDEAS.