Як зробити сюжет актуальним – соціальні меседжі в різних жанрах контенту

Історично склалося, що телевізійні шоу розкривали актуальні соціальні проблеми. Набувши популярності у Голлівуді, комбіновані жанри дозволили письменникам розповідати історії з глибоким соціальним змістом. Майкл Даґґан розповів про досвід роботи з відомими теле-продюсерами, а також про роботу в якості шоураннера над серіалами, в сюжети яких він інтегрував соціальні та політичні теми. Модератори бесіди – Адам Сіґел та Джон Вайнсток.
Майстер-клас проведено у партнерстві з Ukrainian Film School, першою й найпотужнішою кіношколою в Україні, що заснована на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA Group.
Записи майстер-класу:
Українською
Англійською
Майкл Даґґан

Сценарист та телепродюсер, який працює в індустрії вже понад 40 років. У його портфоліо – робота над відомими телесеріалами, серед яких – «Закон і порядок», «Поліція Маямі», «Грімм», «Земля 2», «Злочин і кара», а також художні фільми «Пішло воно» для Netflix та «Громадянин Ікс» для телеканалу A&E. 

Крім того, Даґґан є одним з засновників багатомільйонних мобільних додатків, що дозволяють надсилати файли та повідомлення, які неможливо зберегти чи переслати, і таким чином забезпечують безпеку користувачів – Whisper та TigerText (нині TigerConnect).
Розмову з Майклом провели:
Адам Сіґел
Контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.
Джош Вайнсток

Засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм», а виконавець головної ролі у Nightingale Девід Оєлово отримав за цю роботу свою другу номінацію на «Золотий глобус» як «Найкращий актор». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.