Мультиекранна ера – соціальні медіа та індустрія розваг

Спеціальною гостею майстер-класу для продюсерів, маркетологів та комунікаційників, які працюють в аудіовізуальній індустрії стала Лорен Козак (Lauren Kozak), діджитал консультантка і менторка з маркетингу із Лос-Анджелесу (США). Вона розповіла про те, як використовувати соцмережі для просування фільмів і серіалів із соціально вагомими меседжами.

Разом із модераторами Джошем Вайнстоком та Адамом Сігелом вони обговорили стратегії роботи з різними онлайн-платформами для залучення місцевої та міжнародної аудиторії фільмів та ТБ-проєктів: як ефективно використовувати інструменти комунікації для того, аби знайти та втримати свого глядача, зробити свій продукт доступним для тих, хто у ньому зацікавлений, та видимим для тих, хто ще про нього ще не знає. Експерти також зосередились на локальному ландшафті соціальних мереж України, аби надихнути місцевих творців думати та діяти з користю для суспільства.
Записи майстер-класу:
Українською
Англійською

Лорен Козак

За 20 років професійної діяльності Лорен надавала консультації понад 100 клієнтам – від компаній із рейтингу Fortune 500 до малого бізнесу та приватних підприємців. Саме вона запустила Twitter-екаунт Брітні Спірс, що свого часу став одним із трьох перших профілів-“мільйонників”. Також у її послужному списку – управління аналітикою соцмереж, стратегією та залученням аудиторії усіх 8-ми газет медіаконгломерату Los Angeles Times & Tribune Publishing.

Модератори:

Адам Сіґел
Контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.
Джош Вайнсток

Засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм», а виконавець головної ролі у Nightingale Девід Оєлово отримав за цю роботу свою другу номінацію на «Золотий глобус» як «Найкращий актор». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.