2 червня | 17:30–19:30 | онлайн

Препродакшен успішного проєкту. How to

Джон Вінн розповість про свій досвід створення української стрічки, а також про те, яким чином препродакшн став секретом її успіху. Ми детально ознайомимось з основами вдалої підготовки, що включає належну візуалізацію та аналіз сценарію, організацію робочих процесів, критичну комунікацію, а також інші, не менш важливі стратегії підготовки.
Джон Вінн
Режисер, редактор, та продюсер історичного військового епосу "Захар Беркут" з Робертом Патріком, Томмі Фленаганом, Поппі Дрейтон, та Алексом МакНіколлом. Стрічка отримала сім номінацій, і в трьох із них здобула нагороди Української кіноакадемії, також фільм був номінований премією Таурус за найкращий екшн в іноземному фільмі.

Серед попередніх робіт Вінна – короткометражні фільми Pillow Talk, Escape та The Passing – фіналіст конкурсу Legendary Pictures та YouTube House of Horrors з Гільєрмо дель Торо. Він також зрежисував такі проєкти, як Call to Heroes для компанії Стена Лі - POW! Entertainment, та Hellhole: Repossession для Blumhouse Productions та SyFy, а також рекламні ролики для таких брендів, як Motorola, Lenovo, Microsoft та Bosch.
Розмову з Джоном проведуть:
Адам Сіґел
Контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.
Джош Вайнсток

Засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм», а виконавець головної ролі у Nightingale Девід Оєлово отримав за цю роботу свою другу номінацію на «Золотий глобус» як «Найкращий актор». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.

Майстер-клас відбудеться в рамках

індустрійної секції МКФ «Молодість»