Ваша найцінніша аудиторія – поза вашою бульбашкою

Дженніфер Крендалл – журналістка та режисерка, двічі номінована на премію “Еммі”, розказала, як створити потужну історію, наповнену соціально вагомими сенсами та захопити широку аудиторію, яка не є “на вашому боці” та не поділяє ваших поглядів. Спікерка розповіла, чому важливо перевершувати очікування аудиторії та як розкривати потенціал контенту, що є водночас своєрідним та універсальним.

Майстер-клас відбувся 27 серпня 2021 о 15:00 - 16:30 в межах Lviv Media Forum
Записи майстер-класу:
Українською
Англійською
Дженніфер Крендалл
Незалежна журналістка, мисткиня та режисерка 52-ох документальних фільмів. Дженніфер створила відеопроєкти “onBeing” (у співпраці з Washington Post) та “Whitman, Alabama” – обидва були номіновані на премію “Еммі”.

За роки співпраці з такими журналістськими організаціями та проєктами, як Washington Post (США), Національне громадське радіо NPR (США), Salon.com (США), Рух відеожурналістики (Нідерланди) та HBO (США), Дженніфер отримала численні нагороди, серед яких – Спеціальна Відзнака Knight-Batten за інновації, премія Асоціації Онлайн Новин за інновативність, відзнака Асоціації фотографів Білого дому та визнання Американського інституту кіно. 

Роботи режисерки відрізняються інтимністю, потужністю та новаторським підходом до сторітеллінгу. Зокрема, її відеопроект “Whitman, Alabama” отримав схвальні оцінки критиків провідних американських видань, які зазначали в своїх оглядах, наскільки майстерно через обрану поетичну форму авторка розкриває особистості простих мешканців американського Півдня. Сама Дженніфер каже, що найцікавіше для неї – закарбовувати дивовижну і неповторну реальність світу людей, які стають героями її проєктів. 

Цього року журналістка увійшла до складу експертів докторинг-майстерні PITCH UA 3 – конкурсу соціально вагомого контенту. Цей досвід дозволив їй побачити сильні та слабкі риси української аудіовізуальної індустрії та зануритися в культурний контекст нашої країни.