Дата проведення майстер-класу буде оголошена додатково

Опанувати структуру сценарію: голлівудський підхід

Телесценаристка Дейлан Родрігес та кіносценарист Кріс Спарлінг говоритимуть про процес побудови структури оповіді та розвитку характерів персонажів: класична триактна структура, сюжетні лінії АВС та арки персонажів – від комедій до драм. Експерти розкажуть методи роботи над сценарієм, а модератори бесіди Адам Сіґел та Джон Вайнсток визначать їх спільні риси та проаналізують ключові елементи.
Майстер-клас проводиться у партнерстві з Ukrainian Film School (UFS) – першою українською кіношколою, заснованою на базі кіностудії FILM.UA
Дейлан Родрігес
Телеценаристка та продюсерка, лауреатка Премії Гільдії сценаристів США в номінації «Найкращий сценарій нового серіалу» та номінантка на премію «Найкращий сценарій нового серіалу».

Родрігес працювала над сценаріями багатьох відомих серіалів серед яких «Теорія брехні», «Беверлі-Гіллз 90210», «На виду», «Я - негарна Бетті» (в адаптації «Не народися вродливою») та «Королева півдня».
Кріс Спарлінг
Кіносценарист, продюсер та режисер, лауреат премії «Гойя» в номінації «Найкращий оригінальний сценарій» та премії національної ради кінокритиків США за найкращий оригінальний сценарій.

Спарлінг написав сценарії до низки успішних кінострічок, зокрема «Гренландія» (2020), «Темні коридори» (2018) з Умою Турман, «Море дерев» (2015) з Меттью Мак-Конагі та «Похований живцем» (2010) з Райаном Рейнольдсом у головних ролях.
Розмову з Дейлан і Крісом проведуть:
Адам Сіґел
Контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.
Джош Вайнсток

Засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм», а виконавець головної ролі у Nightingale Девід Оєлово отримав за цю роботу свою другу номінацію на «Золотий глобус» як «Найкращий актор». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.

Вибачте, подію перенесено на пізніший термін. Усі реєстрації залишаються актуальними, ми заздалегідь попередимо учасників про нові дати проведення та надішлемо лінк для перегляду.