Соціальна вагомість і комерційний успіх: «Чорнобиль» Крейґа Мейзіна – два в одному

Відверта розмова про написання сценарію відомого мінісеріалу – від формування ідеї, проведення досліджень, випрацювання структури до розвитку персонажів та інших невід’ємних складових процесу. Ми побачили як унікальний підхід Мейзіна підіймає трагічну тему в історії України та привертає увагу міжнародної аудиторії. Також спікери глибоко занурилися у процес написання сценарію та подискутували з учасниками майстер-класу.

Майстер-клас відбувся 1 червня 2021 в рамках

індустрійної секції МКФ «Молодість»

Записи майстер-класу:
Українською
Англійською
Про спікерів:
Крейґ Мейзін
Лауреат премій «Золотий Глобус», BAFTA, двічі – премії Emmi, автор ідеї, сценарист, виконавчий продюсер мінісеріалу HBO «Чорнобиль», за роботу над за роботу над яким він був нагороджений преміями Гільдії сценаристів, Гільдії продюсерів та премією Пібоді. Крейґ Мейзін є автором сценаріїв численних успішних художніх фільмів із касовими зборами понад мільярд доларів по усьому світу. Зараз він працює над низкою проєктів для HBO, включаючи адаптацію відомої серії відеоігор The Last of Us (Останні з нас).
Адам Сіґел
Контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.
Джош Вайнсток

Засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм», а виконавець головної ролі у Nightingale Девід Оєлово отримав за цю роботу свою другу номінацію на «Золотий глобус» як «Найкращий актор». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.